نتایج جستجو برای عبارت :

یادداشت 319، بیکاری کشدار

علت کشدار بودن خون پریود چیست؟
کشدار بودن خون پریود اگر در اوایل قاعدگی باشد که خونریزی سنگین است طبیعی بوده و نیاز به درمان ندارد. در صورتی‌که کشدار بودن خون قاعدگی تا انتهای دوره ادامه داشته باشد، باید برای تشخیص علت به پزشک مراجعه کرد.

ستاره | سرویس سلامت - در خانم‌هایی که به دوران بلوغ رسیده‌اند، رحم در هر ماه سعی می‌کند با ضخیم کردن دیواره‌های داخلی خود برای بارداری آماده شود. در صورتی که بارداری رخ ندهد این لایه تخریب شده و فرد پ
جت هیتر 60 هزار گازی دودکشدار، هیتر موشکی 60 هزار گازی دودکشدار، هیتر گازی مرغداری، جت هیتر گلخانه، هیتر جت دود کشدار ،هیتر موشکی گازی 

‍ فروشگاه تی تاک تولید کننده جت هیتر 60 هزار دود کشدار گازی

برای مشاوره و خرید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۹ می توانید با مهندس محسنی-مدیربخش فروش تماس بگیرید :
➖➖➖➖➖
09120578916
09137028196
➖➖➖➖➖
مدل دستگاه  QEG110 - NTA
جت هیتر 60 هزار گاز سوز
کاربری تک موتوره - دودکش دار
ظرفیت حرارتی -50.000 الی 60.000 کیلو کالری در ساعت
حداکثر م
قبلا انقد از کلمه ی جون بدم میومد
مخصوصا اونایی که کشدار میگن جوووون
الانم بدم میادا ولی کمتر
ولی جونم به این جزوه رو از موقاری عزیزم یاد گرفتم و خیلیم ازش خوشم میاد
جونم به این بارون❤
جونم به این پرنده که یه بار اومدم نشستم تو حیاط پرش دادم و الان دوباره برگشته داره دون میخوره
جونم به این هوا
بسم الله
به گمانم حال بدم برای کتابهایی است که مدت هاست نخوانده ام. حدودا یک ماه
کتاب های الکترونیکی را دوست ندارم.
کتابخانه هایی که عضو هستم کتابهای مورد علاقه ام را ندارند.
و بعلت گرانی کتاب و مابقی وسایل بیشمار کارم، امکان خرید همه کتابهایم را ندارم.
و افسرده ام از کتاب هایی که نخوانده ام .
روزهای کشدار و گرم تابستان طعم گس ی دارد . و همینطور طعم تنهایی
پایان نامه نیمه کاره ای که اصلا حوصله تکمیل کردنش را ندارم.
بعضی لحظه ها در زندگی خیلی ناامیدکننده ست
اونقدر که دلت میخواد بزنی زیر هرچی مسئولیت و وظیفس
بجاش بری کوه، دشت، یه سیاره دیگه یا زیر پتو
حتی تمام دنیا رو پاز کنی و بشینی فیلم ببینی
بعضی لحظه های ناامید کننده کش میان
و من تا ۲۴ ساعت آینده محکومم به موندن در این لحظه کشدار
آخ که تنها فرار غیرممکن، فرار از زمانه
اینجور وقتا دلم میخواست این ۲۴ ساعتو موقتا میمردم
محض دلخوشیم: گاهی بی قواره نوشتن به تخلیه عاطفی می ارزه.
حالا درسته نصفه شبه و فردام امتحان دینی دارم کله سحر و نخابیدم
آما
غرغر که دارم.. 
پس
۱.نه شما بگو..  دونستن تمدن های جدید و مسولیت های ما و اینا چه صیغه ایه؟؟ نه اقا شما بگوووووووووو حوزه های علم و عدل و قسط و. . رو من فردا یادم بره خودم و بزنم نگید چرااااااهاااا.. بعد میگن چرا بین درسا فرق میزاری اخه قربون شکل ماهت بشم... یه درسه دینیه... لامصب به فارسی و جامعه شناسی نزدیکتر تا دینی.. 
از اتاق فرمان اشاره میکنن بخاب.. ولی من غرای بعدی و فردا مینویسم
نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی
که بسی گل بدمد باز و تو در گل باش
من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش
که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی
.
.
سلاممممممم سلاااااام 
.،اردی بهشت قشنگ تون از اتفاقای رنگی و حال خوب،سلامتی و آرامش ،شکوفه بارون باشه الهی عزیزان همراه و خاموش و ناخاموش من❤
امروز از اون پست کشدار ،طولانی و کیلومتری عا داریم که نزدیک یه هفتس دارم مینویسمش،اگر دوست دارید همراهم باشید،پاشید بیاید ادامه مطلب
ادامه مطلب
اگر شما میشناسیدش از طرف بهش یک آفرین کشدار بگویید.یک بابا دمت گرم جانانه،یک خیلییییی خلاقی پر از هیجانبه کی؟
به همین انسان خلاقی که پیشنهاد داد امسال به جا سبزه هایی که حاصل گندم و جو و عدس و ماش و...هستند،گلفروشی ها
و بساط ماهی فروشی های کنج خیابان پر بشود از سبزه هایی که حاصل هسته های پرتقال و لیمو و نارنگی هست.
و این یعنی کمک به محیط زیست،یعنی صرفه جویی توی گندمی که غذای اصلی یک سرزمین هست
پس لطفا
امسال شما هم سر سفره هفت سین خودتان از این س
زعفرانی یکی از دسر های سنتی و قدیمی کشورمان است که بسیار خوشمزه و پرطرفدارمی باشد. همان طور که می دانید همه ما به نوعی در مجالس ختم و نذری و ماه مبارک رمضان از انواع حلواها نظیر حلوا زعفرانی و حلوا هویج استفاده می کنیم.
حلوا زعفرانی هم جزو آن دسته از دسرهایی می باشد که در مناطق مختلف ایران با دستورات مختلفی طبخ می شود.
ادامه مطلب
بالاخره بعد از مدت ها ندیدن فیلم، این انیمه ۲۴ قسمتی رو دانلود کردم و دیدم. انیمه خوبی بود فقط کاش یه کم تعداد قسمتاشو کمتر می کردن.  یه جاهایی حس می کردم که کشدار شده. ما شاالله خود تیتراژش پتج دقیقه می شد. حدود یک پنجم از هر قسمت!
از سنسکو بیشتر خوشم میومد. هر وقت نبود جای خالیش حس می شد. بعدم هیودو و گاجو خوب بودن. فوجیتا وقتی تو فکر فرو می رفت اعصابمو خرد می کرد.
این اولین لنیمه سریالیه که دانلود کردم و دیدم :)))
و اما داستان: تاتارا که یه پسر نوج
بالاخره بعد از مدت ها ندیدن فیلم، این انیمه ۲۴ قسمتی رو دانلود کردم و دیدم. انیمه خوبی بود فقط کاش یه کم تعداد قسمتاشو کمتر می کردن.  یه جاهایی حس می کردم که کشدار شده. ما شاالله خود تیتراژش پنج دقیقه می شد. حدود یک پنجم از هر قسمت!
از سنسکو بیشتر خوشم میومد. هر وقت نبود جای خالیش حس می شد. بعدم هیودو و گاجو خوب بودن. فوجیتا وقتی تو فکر فرو می رفت اعصابمو خرد می کرد.
این اولین انیمه سریالیه که دانلود کردم و دیدم :)))
و اما داستان: تاتارا که یه پسر نوج
مدیران موفق صبح ها زود از خواب بیدار می شود. من مدیر موفقی بودم، آن روز اما کمی خواب ماندم. چشم هایم را می‌مالیدم و کورمال کورمال با خمیازه های کشدار سعی میکردم راهم را از تخت به سوی آشپزخانه پیدا کنم تا سریعتر صبحانه بخورم و به سمت شرکت حرکت کنم. سال ها تجربه‌ی زندگی مجردی به من آموخته بود که تنهایی صبحانه خوردن دردناک است. شاید عحیب به نظر بیاید. تلویزیون را روشن کردم تا با اخبارگو صبحانه‌ای صرف کنم او برایم خبر بخواند و من تحلیل هایم را از
سلام شما باید حدس بزنید که منظور من کدوم بلاگره :دی
خوب بریم سوال اول
1-این بلاگر با مایتابه هاش معروفه :دی بهار نارنج
2-به وقت متعجب شدن میگه یاحضرت عباس (کشدار بخونید):دی دردانه (شباهنگ )
3-این بلاگر داداششو باتشت رخشویی بیدار کردن:دی محبوبه شب
4-این بلاگر به مارکوی بیان معروفن و غرغرهاش بسیار:دی واران
5-این بلاگر دوکلمه حرف حسابش معروفه:دی آقاگل
6- درد دارم شبیه مردی که جوان است و محکوم شده به حبس ابد! کدوم بلاگر گفته اینو؟بانوچه (ثریاشیری)
7-این
"سهیلا شماره 17" فیلمی به کارگردانی و نویسندگی محمود غفاری ساخته ی سال 1395 است.  داستان سهیلا زن مجردی در آستانه ی چهل سالگی است و به مشکلات ازدواج نکردن و یا ازدواج کردن در سن بالا و مشکلات اجتماعی پیرامون ازدواجش پرداخته میشه .محتوایی که فیلم به سراغش رفته محتوای جالب و بحث برانگیزیه، اما حواشی و جزئیات داستان اونقدر زیاد و کشدار هستن که به خوبی به مساله های مهم پرداخته نشه. در کل داستان جالبی داره و پرداخت بسیار ضعیفی.

پ.ن: در ادبیات ایران ب
به نظرت میتونم امروز هیچ کاری نکنم فقط کتابمو تموم کنم؟ ۲۵۰ صفحه مونده. و منم خب از این طولانی بودنو کشدار بودنش خسته شدم. یعنی خودم لفتش دادم. دلم میخواد یکسره بشینم پاش. البته به شرطی که بفهمم. صبح تا ساعت شیش بیدار بودم. دفترم رو نوشتم و تمومش کردم البته چیز زیادی ازش نمونده بود چقدر خوشحالم انجامش دادما حیف بود خودم نداشته باشم. کتابمم جلو برم شیش خوابیدم فکر کنم ۹-۱۰ بود بیدار شدم دوباره. و خوندم تا الان. مخم یه دره خسته شده نمیکشه. خیلی اسم
قطار تهران اندیمشک...از واگن خودمون شروع کردم دونه دونه کوپه ها رو سر زدن...کوپه اول واگن چهاردر زدم و دیدم به بهههه....!هشت نه نفر از کادر اردو دور هم جمعن و میگن و میخندنیه سلام گررررم کشدار و هماهنگ از جانب بچه ها و من...بعدم شروع کردن دست زدن که به به عروس مون اومد.... :)و بعدش شروع کردن شعر خوندن و شلوغ کردن :) کلی دور هم شادی کردیم و خندیدیم... و گفتم اماان از دست شماها....اگرچه من هی ذهنم درگیر این بود که اولین کوپه ایم و بغل مسئول واگنیم...ولی سعی کر
کتابها، دربهای بزرگی هستند به سمت بیشمار دنیای دیگر!!! میتوانی از میان هزاران، یک درب را انتخاب کنی، سرزده و نامرئی واردش شوی!  مثلاً سر از خانه ای آنطرف کرهٔ خاکی تووی نیویورک در بیاوری، روی کاناپهٔ قرمز مخملی لم بدهی و با آدمهای درونش زندگی کنی! گویی بینشان هستی درحالیکه نیستی! از غذاهایی که روی میزشان چیده اند بخوری، در بزمهای شبانه شان بنوشی و برقصی، وارد اتاقها شوی، عشقبازیشان را بدون آنکه متوجه حضورت شوند تماشا کنی، هر کجا میروند آنجا
هوا گرگ‌و‌میش بود و نمیشد تشخیص داد دارد روز میشود یا شب! تووی ماشین نشسته بودم و جایی میرفتم که مقصد رو نمیدونستم، راننده هم مشخص بود در آینه اش هی نگاهم میکند! فقط میرفتیم، تلفن را برداشتم و شماره را گرفتم، با تصور اینکه یک راننده است و من از او ۲۰ هزار تومان طلب دارم منتظر پاسخی از آنطرف خط شدم، چند بوق کشدار خورد، و بعد یک صدای جیغ مانند کودکانه‌ای جواب داد: الو الو الوووووو! و از صداها معلوم بود چند بچه دیگر هم اطرافش هستند و دارند سر این
از پایان تحصیلم بیش از سه سال و یک ماه میگذره. و توی این مدت به جز چند مورد فروش کار دستی و گهگاهی حضور توی فروشگاه برادرم شغل و درآمدی نداشتم. غصه م میگیره از اینکه واسه چندرغاز پول توجیبی منت سرم باشه، از اینکه مامان بخواد از سر دلسوزی برام پول بفرسته بگه کمک خرجت باشه جای اینکه من کمک خرج اون باشم و اون به فکر بازنشستگی باشه، از اینکه داداشم مراعات غرورم رو میکنه و پول میذاره توی کتابخونه خودش، بهم میگه پول نقد لازم داشتی بردار. خب! اینا رو ا
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
شیرینی معروف ایرانی است. حلوا انواع مختلفی دارد و برحسب نوع آن ممکن است
برخی مواقع به عنوان شیرینی برخی مواقع به عنوان دسر یا برخی موارد نیز در
پخت یک غذا یا شیرینی دیگر مورد استفاده قرار گیرد. به‌طور مثال در پخت و
تهیه رنگینک از حلوای آرد یا همان حلوای سیاه یا تره حلوا استفاده می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آموزش طرز تهیه حلوا شیر کشدار مجلسی عسلی و عربی با آرد برنج و زعفران و شیر خشک در د
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
تهیه رنگینک از حلوای آرد یا همان حلوای سیاه یا تره حلوا استفاده می‌شود. در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره آموزش طرز تهیه حلوا شیر کشدار مجلسی عسلی و عربی با آرد برنج و زعفران و شیر خشک در د
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
طرز تهیه حلوا شیر

حلوا نوعی
قضا و قدر روزگار بر این قرار گرفت که امروز نماز مغرب را در حسینیه کربلایی های گلوبندک بخوانم. اولین بار بود وارد این حسینیه نامی می شدم. علیرغم همه این سالها که محل گذرم بود!!!فضا کاملا کربلایی است. عطری عجیب حسینیه را معطر کرده. مکبر و موذن کاملا با لحن نجفی اذکار را ادا می کنند. غالب نمازگزاران هم به سبک عراقی، بر خلاف ما ایرانی ها که کشدار، صلوات می فرستیم، جویده و تند ذکر صلوات می کنند.اما شیرین ترین قسمت ماجرا، پذیرایی با چای عراقی از نمازگ
خیلی وقت ها، توی گذرگاه، پیاده رو، خیابون و مغازه به این فکر میکنم که چقدر وبلاگ نویسی و فضای وبلاگ ها چیز عجیب و قشنگی توی دنیای اینستاگرامی اند، دنیایی که بر اساس ظاهره، که تازه همون جسم مجازی هم معلوم نیست واقعا همون شکلی هست یا نه.
هر روز، آدم های زیادی از کنارمون رد میشن، توی اتوبوس کنارشون میشینیم، باهم منتظر مترو میشیم، کنارهم راه میریم، همه پر از رنگیم، سراسر تفاوت ها و شباهت های ریز و درشت. بعضی وقتا بهم اخم میکنیم، چشم غره میریم، ر
اصلا ما را مرد خلق کرد که گوشمان را بپیچاند ٬که یه وقت هوس آرامش درونی
و این قصه ها به سرمان نزند که هی قرقره کنیم دردهایمان را و پشت قاه قاه
زدن های کشدار خودمان را گم و گور کنیم و بعد بشنویم که پشت سرمان
میگویند که عین خیالمان نیست و ما در جواب به خاطر اینکه بغضمان را نبینند بین
خروار خروار گره ریز و درشت زندگی رول آدم های بیخیال را بازی کنیم و جلوی
بقیه پز بدهیم به مرد بودنمان و آشیل بسازیم از پسر بچه ای که هنوز هم از
ترس تنهایی شب ها با خودش ح
ما دو تا همکار داریم (یک خانم و یک آقا)
این دو نفر همیشه تو جلسات گروه سر کوچکترین مسأله باهم در نبرد هستند
به هم تیکه میندازن
موضوع های پیشنهادی پایان نامه دانشجوهای همدیگه رو با دلیل و بدون دلیل رد میکنند
سر دروس مورد تدریس بحث می کنند
و گاهی واقعا نمیدونی اصلا بحث سر چیه
و گاهی اون قدر این بحث ها کشدار میشه که اصل جلسه می ریزه بهم و شاید به جای 45 دقیقه، جلسه 2 ساعت طول بکشه
هر قدر هم بهشون بگی همدیگه رو مقصر میدونند و آتیششون تندتر میشه 

حاا
درد هر جورش که باشه باعث می شه دائم احساس مظلومیت کنی، لحن حرف زدنت عوض میشه و یجوری جمله هاتو آروم و کشدار میگی که طرف مقابلت بگه خب چه مرگته؟ حالا این درد می تونه از زخم شدن پشت مچ پا باشه یا از معده ای که ورم کرده و انگار یه نفر باهاش گره ی ملوانی زده یا هر چیز دیگه ای... دردی که تمام روز درگیرش بودم و انگار امروز برایم باید پر مشغله میشد. از کلاس صبح بگیر تا ظهر که با خواهری کلی گشت زدیم و عصری که سر به منزل دوستم زدیم و شبی که با جیغ و داد های دو
   مواد لازم4 عدد تخم مرغ2 پیمانه آرد1 پیمانه شکر3/4 پیمانه روغن1 پیمانه شیر1 ق غ بکینگ پودرکمی وانیل
-----------------------------------------------------------------------------------
مراحل    

ابتدا آرد و بکینگ پودر را سه تا چهار بار الک میکنیم و کنار میگذاریم
ظرفی که مواد رو داخلش میریزیم چرب میکنیم سه مرتبه آرد پاشی میکنیم و درون فریزر قرار میدیم
تخم مرغ ها رو زرده و سفیده رو جدامیکنیم و سفیده را به مدت پنج دقیقه میزنیم تا خامه ای و سفت بشه و بعد درون یخچال قرار میدیم
حالا زرد
   مواد لازم4 عدد تخم مرغ2 پیمانه آرد1 پیمانه شکر3/4 پیمانه روغن1 پیمانه شیر1 ق غ بکینگ پودرکمی وانیل
-----------------------------------------------------------------------------------
مراحل پخت کیک ساده

ابتدا آرد و بکینگ پودر را سه تا چهار بار الک میکنیم و کنار میگذاریم
ظرفی که مواد رو داخلش میریزیم چرب میکنیم سه مرتبه آرد پاشی میکنیم و درون فریزر قرار میدیم
تخم مرغ ها رو زرده و سفیده رو جدامیکنیم و سفیده را به مدت پنج دقیقه میزنیم تا خامه ای و سفت بشه و بعد درون یخچال قرار میدیم
دور وبرم خیلی شلوغ شده، بریز و بپاش بچه ها زیاد است هر چقدر هم سعی در قانونمند کردنشان دارم باز هم یک جایی از دستشان در میرود و میریزند و قسمت مهمتر ماجرا وقتی است که باید برای تک تکشان بگذارم، خصوصا نورا که کلاس اولی هم شده است.
و همین باعث شده که به کارها و علایقم کمتر برسم و همین رنج آور است.
دیروز اول ربیع بود و من چهارشنبه به آرزویم رسیدم و در خانه روضه گرفتیم.
استاد فروغی هم آمدند و برایمان منبر رفتند.
وسط روضه نورا را دیدم که تا مچ رفته بود
قیمت و خرید ملحفه و کاور تشک انگلیش هوم
مطئنا به گوش هر مصرف کننده ای نام برند پرآوازه انگلیش هوم رسید است این برند ترک با کیفیت عالی ، محصولات خود را در زمینه ی خانه و آشپزخانه در بین مصرف کننده به محبوبیت رسانده و با محصولات تولیدی خود در زمینه ی خواب و اتاق خواب سبک و انرژی متفاوتی به آن بخشیده است.
از محصولات خواب و اتاق خواب آن می توان به انواع ملحفه کشدار تشک ، کاور بالش ، ملحفه ساده ، کاور لحاف دو نفره و تک نفره اشاره کرد:
ملحفه و کا

سریال سرنوشت (ایمان) رو دیدین؟! ماجرای این سریال درست برعکس اونه ؛) دکتر هو که یک پزشک طب سوزنی در چوسانه بر اثر یک اتفاقی سر از سئول درمیاره! (دکتر هو یکی از شخصیت های تاریخی کره است).
از اون سریال هایی نبود که به وجدم بیاره و شگفت زده ام کنه؛ تقریبا خوب بود! عاشقانه اش چندان پر رنگ نبود، طنزش کم بود، بعضی سکانس ها خیلی کشدار بود، قسمت اولش خوب نبود اما نکات جالبی داشت مثلا همین که کنار یک بیمارستان پزشکی مدرن یه بیمارستان طب سنتی هم

سریال سرنوشت (ایمان) رو دیدین؟! ماجرای این سریال درست برعکس اونه ؛) دکتر هو که یک پزشک طب سوزنی در چوسانه بر اثر یک اتفاقی سر از سئول درمیاره! (دکتر هو یکی از شخصیت های تاریخی کره است).
از اون سریال هایی نبود که به وجدم بیاره و شگفت زده ام کنه؛ تقریبا خوب بود! عاشقانه اش چندان پر رنگ نبود، طنزش کم بود، بعضی سکانس ها خیلی کشدار بود، قسمت اولش خوب نبود اما نکات جالبی داشت مثلا همین که کنار یک بیمارستان پزشکی مدرن یه بیمارستان طب سنتی هم
ازدرد اشک توی چشم‌هام حلقه شد، استخوان دماغم خورد شده بود و نفسم بند اومده بود که بوی عطر سرد وتلخی که به نظرم خیلی آشنا بود زیر بینیم پیچید، نزدیک بود سقوط کنم که دستی کمرم رو رونگه داشت.
یه دفعه مغز هنگ کرده ام به کارافتاد و با اخم و با سرعت زیاد و ترسیده ازش جداشدم و زدم زیر دستش و ازش فاصله گرفتم و با صدای تحلیل رفته‌ای گفتم:
-حق نداشتید بهم دست بزنید.
بااخم به صورت عصبیش نگاه می‌کردم که رنگ نگاهش رنگ تعجب گرفت و لبخند کجی گوشه‌ی لبش نقش بس
امروز انگار بیشتر از روزای قبل طولانی و کشدار به نظر رسید. اولش با این شروع شد که رفتم پای تخته مکالمه رو گفتم سوالارم جواب دادم و جز یکیش که بی حواسی کردم. نمیدونم چرا تمرکز نداشتم :( ولی خوب بودم در کل سر دیکته باز حواسم نبود نمیدونم چم بود کلی کار کرده بودم بعد ۱۵ شدم خیلی از دست خودم عصبانیم بی دقتی بود :( بگذریم. کلا دیگه خورد تو ذوقم. و همچنان مشکل درست نشنیدنو دارم باید قبل این که بگه من بخونم درست حفظ کنم که بتونم تکرار کنم. جبران میکنم واس
مواد لازم 
تخم مرغ ۳ عددشکر ۱ پیمانهروغن ۱/۲ پیمانهشیر ۲/۳ پیمانهآرد یک‌و دو سوم پیمانهپودر کاکائو یک سوم پیمانهبکینگ پودر ۱ قاشق مربا خوری
مواد لازم برای کرم وسط کیک
شیر ۴ پیمانهآرد سفید ۳ قاشق غذا خورینشاسته ذرت ۴ قاشق غذا خوریشکر ده قاشق غذاخوریپنیر لبنه ۱۰۰ گرموانیل مقداری
----------------------------------------------------------------------------------
مراحل پخت کیک ماگما
طرز پخت کیک ماگما بسیار راحت هستش که برای این کار ابتدا کرم رو درست میکنیم.شیر و آرد و نشاسته و شکر

لکنت زبان اصولا به معنای اختلال در گفتار و صحبت کردن معمولی می باشد، که می تواند دلایل متفاوتی از جمله ترس و هیجان ناگهانی داشته باشد. لکنت زبان ناگهانی امکان دارد هفته ها یا سال ها در فرد باقی بماند.
در بیشتر کودکانی که قبل از 5 سالگی به لنکت زبان دچار می شوند این عارضه به خودی خود از بین می رود اما اگر بعد از 5 سالگی از بین نرفت می بایست  گفتار درمانی مراجعه کنیداگر کودک به پنج سالگی رسیده و نشانه های زیر را دارد نیاز به گفتار درمانی دارد:
کو
مواد لازم برای سوربات طالبی به روش خانگی

آب:2 لیوانشکر:یک لیوان سرخالیآب لیمو: یک قاشق غذاخوریطالبی:یک کیلورنده ی پوست پرتقال:  یک قاشق چایخوریرنده ی زنجبیل تازه:یک قاشق چایخوریسفیده تخم مرغ:2 عددرنگ مجاز خوراکی:2 تا 3 قطرهسوربات طالبی
طرز تهیه سوربات طالبی :
برای درست کردن این دسر خوشمزه و خنک ابتدا طالبی را از وسط برش بزنید و داخل آن را خالی کنید ،
پوست طالبی را برای ظرف دسر نگهدارید .
طالبی را خرد کرده و داخل مخلوط کن خوب له کنید تا به شکل پ
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

میدونی ؛ امیدم وجودی نداره.راستش هیچ وقت امیدی نبوده.فقط یه امید احمقانه کوچیک.آخه رویا ها ب
به نام خدایی که روز و شب را در هم آمیخت

سلام،
این اولین مطلبم هستش یک جورایی وسواس دارم راجع بهش، یک معلمی داشتم که خیلی روی شروع جواب‌ها و نوشته‌ها و ... حساس بود و البته هنوزم هست. بهم می‌گفت شروع‌ها ما رو معرفی می‌کنن و تغییر دادن نگرشی که در اولین برخوردها پیش می‌آد خیلی سخته. از همین جهت تصمیم گرفتن برای این که پجوری و با چی شروع کنم یک مقداری درگیرم کرد. به سرم زد از مسائل روز و اینا بگم، بعد پشیمون شدم و گفتم معرفی کتاب بنویسم و یک بخ
طرز تهیه حلیم بادمجان اصل

مواد لازم برای تهیه حلیم بادمجان :
بادمجان : 1.5 کیلوگرم
گوشت بدون استخوان : نیم کیلوگرم
عدس : 250 گرم
پیاز سرخ شده : نصف پیمانه
کشک غلیظ ساییده شده : 2.5 فنجان
گردوی چرخ شده : 1.5 فنجان
سیر داغ : 3 قاشق غذاخوری
نعناع داغ : 3 قاشق غذاخوری
نمک، فلفل : به مقدار لازم
دستور پخت حلیم بادمجان :
بادمجان ها را پوست گرفته و بشویید و مقداری نمک به آن ها بزنید تا موقع سرخ کردن زیاد روغن به خودشان نگیرند.سپس بعد از 20دقیقه، بادمجان ها را مق
هیچ وقت
هیچ وقت نقاشِ خوبی نخواهم شد
امشب «دلی» کشیدم
شبیهِ نیمۀ سیبی
که به خاطرِ لرزشِ دستانم
در زیرِ آواری از رنگ ها
ناپدید ماند.
به ساعت نگاه می کنم:
حدود سه نصفه شب است

چشم می بندم تا مبادا چشمانت را از یاد برده باشم

و طبق عادت کنار پنجره می روم

سوسوی چند چراغ مهربان

وسایه های کشدار شبگردانه خمیده

و خاکستری گسترده بر حاشیه ها

و صدای هیجان انگیز چند سگ

و بانگ آسمانی چند خروس

از شوق به هوا می پرم چون کودکی ام

و خوشحال که هنوز

م
 ۱.اونروزی که تولدم بود،خونه محیا اینا،من محیا حانیه،عصرش تا شب کنار مهدیه فائزه و بقیه دوستام که روز فوق العاده بود و مرورش یکی از لبخندای کشدار همیشگیمه،به همون شدت و غلظت

۲.کل محرم و خونه مامان جون بودیم و هرشب با یار صمیمی و وفادار دوران دبستان رفتیم دسته دیدیم و دیدار تازه کردیم بعد یک سال

۳.عید نود و هشت،مامان جون و خاله ها و دایی اومدن ارومیه و سیزده بدر هم کنار هم بودیم که فوق العاده بود،یادمه کنار هم چپیده بودیم نصفه شب بود ما میخ
حلیم از صبحانه های بسیار مقوی و سیر کننده ی سنتی هست که توی ایام ماه رمضون برای افطاری هم عالیه و طعم بی نظیرش، وقتی با شکر و کمی کره و دارچین مخلوط 
میشه فوق العاده اس. پخت حلیم فوت و فن خیلی خاصی نداره و ساده اس ولی نیاز به صبر و حوصله ی بسیار زیادی داره. 
امروز طرز تهیه حلیم رو براتون شرح میدیم. حلیم غذای پر طرفدار،مقوی و البته چاق کننده و دیرهضمی هستش که معمولا در صبحانه استفاده میشه و با شروع شدن ماه رمضان
 به وعده افطاری انتقال پیدا میکنه.
گاهی به هنر فاخر فکر می‌کنم. موسیقی فاخر، سینمای فاخر، ادبیات فاخر...
ممکنه کسی با شنیدن حافظ و سعدی از زبان شجریان به حسی خاص برسه. حسی غیرمادی. یه حس روانی خاص. آیا کسی وجود نداره که با شنیدن ترانه‌ای از معین و قمیشی و امید و حتی اندی به همون حس برسه؟ آیا می‌شه گفت حس اولی برتر از حس دومیه؟ آیا پیچیدگی زبانی حافظ و سعدی و گوشه‌های موسیقایی شجریان حسی می‌سازه که یه شعر و موسیقی ساده نمی‌سازه؟ اصلا حس چیه؟ حسی که یه طرفدار شجریان داره با حسی
گاهی به هنر فاخر فکر می‌کنم. موسیقی فاخر، سینمای فاخر، ادبیات فاخر...
ممکنه کسی با شنیدن حافظ و سعدی از زبان شجریان به حسی خاص برسه. حسی غیرمادی. یه حس روانی خاص. آیا کسی وجود نداره که با شنیدن ترانه‌ای از معین و قمیشی و امید و حتی اندی به همون حس برسه؟ آیا می‌شه گفت حس اولی برتر از حس دومیه؟ آیا پیچیدگی زبانی حافظ و سعدی و گوشه‌های موسیقایی شجریان حسی می‌سازه که یه شعر و موسیقی ساده نمی‌سازه؟ اصلا حس چیه؟ حسی که یه طرفدار شجریان داره با حسی

دوباره شدم همون آدم کتابخون قبلی، همش دنبال فرصتی ام واسه کتاب خوندن. این قضیه منو خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنین خوشحال کرده چون دیگه اون حس به درد نخور بودن و مفید نبودن رو ندارم.
فکر کنم به این وقفه، واسه دوباره کتاب خون شدن، نیاز داشتم. به نظرم اولین و مهم ترین چیزی که باعث شد دوباره به اون روزای اوج کتاب خونی برگردم، دلتنگ شدن، بود. من دلتنگ بوی کتابای تازه شدم. دلتنگ اون حس بیخیالی که موقع کتاب خوندن میاد سراغم، شدم. همون لحظه ای که

در کهکشان راه قیفی، طیاره‌ای هست که دانشمندان جهان هنوز نتوانسته‌اند اسم مناسب مسخره‌ای برای آن انتخاب کنند. نامگذاری یکی از فعالیت‌های منحصربه‌فرد انسان‌هاست که عبارت است از برگزیدن یک اسم مسخره برای امور که تا حد ممکن بی‌ربط باشد؛ برای مثال کیهان‌قلی به عنوان برند حلواشکری. این در حالی‌ست که به نظر می‌رسد اسم هر چیزی را باید خودش انتخاب کند و نه انسان‌های ابله. اما انسان‌ها اصرار دارند که در حرف و نامگذاری هم دست از ستمگری نکشن
Garden party: فقط پایانش.
Piper: شیرین و دوست داشتنی.
Horror: مناسب بچه ها نیست؛ در اصل برا بزرگترهاست! بچه ببینه از ترس زهر ترک می شه! این به این معنی نیست که من زهر ترک نشدم!
ventana: بی سرو ته :/
Zero: دوستش نداشتم چندان! به خاطر روایت خسته کننده اش.
Ascension: در عین بامزگی متفاوت و حرص درآرش، قابل تامل.
The necktie: کسل کننده! ولی پایانشو دوست داشتم.
Threads: نمایش رشته پیوند بین مادر و فرزند.
Johnny express: بامزه بود. دلمان برای آن موجودات ریز فضایی کباب شد!
Weekends: طولانی و کشدار. درب
طرز تهیه حلیم بادمجان اصل

گوشت بدون استخوان : نیم کیلوگرم
عدس : 250 گرم
پیاز سرخ شده : نصف پیمانه
کشک غلیظ ساییده شده : 2.5 فنجان
گردوی چرخ شده : 1.5 فنجان
سیر داغ : 3 قاشق غذاخوری
نعناع داغ : 3 قاشق غذاخوری
نمک، فلفل : به مقدار لازم
دستور پخت حلیم بادمجان :
بادمجان ها را پوست گرفته و بشویید و مقداری نمک به آن ها بزنید تا موقع سرخ کردن زیاد روغن به خودشان نگیرند.سپس بعد از 20دقیقه، بادمجان ها را مقداری سرخ کنید.
• گوشت را قطعه قطعه کرده و تمیز بشویید و
وقتی نیچه گریست
باز هم به این نتیجه رسیدم که وقتی یه کتابی زیاد توی اینستا و فضای مجازی باهاش عکس می گیرن فقط یک مدله :) و یک مدل آنقدرها ارزشمند نیستن. کتاب فوق العاده ای نبود. و من چون خودم فلسفه بافی دوست دارم تا آخرش خوندم. گفتگویی تخیلی نیچه با یک روانشناس است. می خواهد خیلی زیبا بگه که نیچه خیلی هم پوچ گرا نبود :))

شیب
خوشحالم که کتاب شیب به من فهموند که کتاب های کوچک و لاغر مردنی می تونند خیلی خوب باشند. ست گادین آدم معروفی است (برای ما که ن
پانسمان را که برداشتم دو تکه خون بزرگ به گاز چسبیده بود. ناخنم را توی یکی فرو کردم تا مطمئن شوم لخته‌ی خون است و گوشت نیست. مزه‌ی خون دهنم را پر کرد. دهان که باز کردم خون غلیظ با شتاب بیرون ریخت. تمام‌شدنی نبود. دو چاله‌ی سیاه خون بالا می‌آوردند. دندان‌هایم قرمز بود. با دست لرزان برای فاطمه نوشتم: "همینجوری داره خون میاد". بعدش را نفهمیدم. فاطمه چه نوشت و با دست خونی افتادم یا دستم را شستم، نفهمیدم. طول کشید تا مامان بفهمد. همه‌چیز در سکوت فرو

شاید اگر سال 62 کلاس اولی نحیف دبستان شهید کوهی محله شیخداد نبودم فکر میکردم محسن چاووشی و حسین صفا دیگر شورش را درآورده اند در ریش ریش کردن عواطف ما! از سر تا پایش درد می‌کرد دبستان ما؛ از آبخوری سیمانی و حیاط آسفالت خسته اش تا پیشانیش که اسم اولین شهید محله رویش حک شده بود و با همه بچگیم می‌فهمیدم چه جوان رعنایی بود؛ آخ که رفتنش چه داغی گذاشت به دل محله!
چنگالهای خونی جنگ بود و جامعه‌ای گیج و لگدخورده که حال خوشی نداشت!
همه اینها و پیشی
الف:
اون روزا که میومدم میگفتم کنکورم تموم شه میام اینحارو میترکونم و یادتونه؟؟؟اقا اشتباه کردم انگار...ینی قشنگ اسباب کشی من و جلچو شما ضایع کرد...خلاصه شبا که میخوابم هی خواب میبینم پست کشدار گذاشتم شمام اومدین نوشتین اوووه سحححرررر چخبرهههه بعد من غرغر وار یه پست دیگه گذاشتم غر نرنین
ب:
ینی اینجا تایم پرواز میکنه....اصلا گلاب به روتون یه دسشویی وقت نمیکنم برم...از یه طرف که باغ و باغچه ی وسیعممممم هی تِر تِر علف هرز درمیاره من با دستکش خیلی س
به لطف یک دوست مجازی که دست کمی از یک دوست حقیقی ندارد،ما هم راهی جشنواره فجر شدیم.
فیلم { درخت گردو} ..کارگردان { محمد حسین مهدویان} .. اکران {حوزه هنر اسلامی.}
سوار مترو و ایستگاه فردوسی پیاده شدم.هنوز یک ربع وقت داشتم و شروع کردم به یک پیاده روی تقریبا آهسته.تا حالا حوزه هنرهای اسلامی نرفته بود.تمام مسیر تصویرش را توی ذهنم می کشیدم که رسیدم جلویش.چقدر قشنگ بود،چقدر معماری و طراحی اش دلنشین بود.توی حیاط جلوی ساختمان هایی که هرکدام یک قدی کشیده
به رسم هر سال، امشب میخوام یه مرور کلی روی سال 98م داشته باشم...
خب، از بهار شروع میکنیم. به طور کلی امسال رو سال آشتی با فیلم و کتاب نامگذاری می‌کنم. هر چند که من همیشه کتاب تو دست و بالم بوده. اما امسال خیلی بیشتر سعی کردم با کتاب همراه باشم. توی فروردین کلی کتاب خوندم و فیلم دیدم. تصمیم گرفتم که بیشتر و بیشتر این دو کار رو انجام بدم. فکر میکنم همین ماه بود که مقاله‌م رو هم برای بار اول فرستادم. اواخر فروردین برای اولین بار یه خواستگار که نمیشناخ
عشق سال های وبا که چرت بود! به خاطر این که واقعا یه فیلمی دیده باشم و از بن بست در بیام (من هر وقت به بن بست می رسم یه فیلم نگاه می کنم تا پرانرژی شم و به زندگی برگردم!) نشستم این فیلمو دیدم که اینم از اون چرت تر!

دختره مسخره بازی درآورده بود نمی دونست خودش چی میخواد برا همه دردسر درست کرد. 

چنتا نکته توش بود که البته خودمم می دونستم ولی حالا می نویسم دیگه!
یکی این کوتش که 
If you love someone, you say it, right then, out loud. Otherwise, the moment just passes you by.کیم (عروس) گفته بوده
مواد لازم برای درست کردن آش شله قلمکار

گوشت بدون استخوان:نیم کیلو
پیاز متوسط:4 عدد
 سبزی:جعفری، گشنیز، اسفناج، تره و کمی شوید
نخود و لوبیاچیتی:از هرکدام یک فنجان
نعناع داغ:به مقدار لازم
روغن:نصف فنجان
 برنج:یک فنجان
نمک و فلفل:به اندازه دلخواه

طرز تهیه آش شله قلمکار
برای تهیه ی این آش قدیمی بهتر است قبل از هر کاری شب قبل حبوبات را خیس کنید تا بهتر بپزند.برای تهیه ی این آشپیازها را به صورت خلالی خرد کنید و در مقداری روغن سرخ کنید.گوشت ها را
کلوچه سیب با طعم دلپذیر و بافت ترد خود یک میان‌وعده مغذی و سالم برای شما خواهد بود.
روزهای قرنطینه بهترین فرصت است تا افزون بر پخت غذا تهیه انواع شیرینی‌ را تجربه کنید. کلوچه سیب یکی از شیرینی‌هایی است که علاوه بر میان‌وعده، می‌تواند به عنوان یک صبحانه عالی و خوشمزه همراه با شیر گرم سرو شود. مجله دلتا را با طرز تهیه کلوچه سیب دنبال کنید.
مواد لازم

آرد ۲ پیمانه
تخم مرغ ۲ عدد
شکر ۱/۲ پیمانه
کره ذوب شده ۱/۲ پیمانه
سیب زرد خرد شده ۲ عدد
بیکی
طرز تهیه خورشت ماست دستور پخت خورشت ماست با گوشت و مرغ به صورت خوشمزه و مجلسی خورشت ماست یک دسر و پیش غذای خوشمزه وسنتی است و جزو غذاهای اصیل و محلی اصفهان می باشد. خورشت ماست با اینکه نوعی غذا محسوب می شود اما آن را به عنوان پیش غذا یا دسر در مهمانی ها سرو می کنند. خورشت ماست علاوه بر اصفهان هم اکنون در بیشتر شهرهای شمالی به عنوان دسر برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شود. طرز تهیه این خورش بسیار آسان می باشد و شما می توانید خورشت ماست را ب
طرز تهیه حلوا دستور پخت حلوا زعفرانی خوشمزه و مجلسی با تزیین حلوا زعفرانی یکی ازدسرهای سنتی و قدیمی کشورمان است که بسیار خوشمزه و پرطرفدارمی باشد. همان طور که می دانید همه ما به نوعی در مجالس ختم و نذری و ماه مبارک رمضان از انواع حلواها نظیر حلوا زعفرانی و حلوا هویج استفاده می کنیم. حلوا زعفرانی هم جزو آن دسته از دسرهایی می باشد که در مناطق مختلف ایران با دستورات مختلفی طبخ می شود. در این میان حلوا زعفرانی شهرهای ارومیه و شیراز بسیار پرطر
ذرت مکزیکی یکی از خوشمزه ترین خوراکی ها هست که تقریبا همه قشری طرفدارش هستند. اگه تو خیابون قدم بزنید میبینید چقدر از مغازه ها اقدام به فروش ذرت مکزیکی میکنن
ولی اینکه اون ذرت چقدر خوب و تمیز درست شده باشه و بهداشت توش رعایت شده باشه خودش یه نکته خیلی مهمی هست
میخوایم با هم دیگه یاد بگیریم تا چطوی یک ذرت مکزیکی خوشمزه رو درست کنیم و نوش جان کنیم

ذرت مکزیکیمواد لازم جهت درست کردن ذرت مکزیکی
۱- ذرت ۱ قوطی
۲– کره ۲ قاشق غذاخوری
۳–  قارچ ۱۰۰ گرم
طرز تهیه کیک هل و گلاب
دستور پخت کیک هل و گلاب خوشمزه با شیر و ماست
کیک هل و گلاب یکی دیگر از کیک های خوشمزه و خوش طعم می باشد و مواد اصلی آن تخم مرغ، پول هل، گلاب و ماست می باشد. شما می توانید این کیک خوشمزه را به صورت خانگی و در عرض دو ساعت در منزل درست کنید و برای پذیرایی از مهمان های خود به همراه چایی داغ آن را سرو کنید.
به هر حال اگر با طرز تهیه و درست کردن کیک هل و گلاب آشنایی ندارید، ما در این دستور پخت کیک بارونک، طرز تهیه و مواد لازم کیک هل و
طرز تهیه نان همبرگر
نان همبرگر
نان همبرگر یا نان برگر
یک نوع نان ساندویچی است که همانطور که از اسمش مشخص است مخصوص انواع برگر
می باشد. طعم این نان می توانید تاثیر زیادی روی طعم برگر شما بگذارد و به
همین جهت فست فودهای شناخته شده هر کدام نان مخصوص خود را دارند.
از این نان علاوه بر اینکه برای انواع برگرها ( همبرگر ، چیز برگر ، چیکن برگر ، رویال برگر ، ماشروم برگر و … ) می توانید استفاده کنید ، می توانید برای ساندویچ های معمولی مثل کباب ترکی ، سوس
حرفهای زیادی را نگفتم 
چون نخواستم کسی را برنجانم، 
چون رویم نشد بگویم، 
چون لازم می دانستم به فرد مقابلم احترام بگذارم، 
چون حوصله بحث نداشتم، 
چون از بی منطقی و تعصب بدم می آمد، 
چون می دانستم درک نمی شوم، 
چون وقتی حق با من بود دلیلی نداشت بحث کنم، 
چون همه چیز مثل روز روشن بود و طرف مقابل باید خودش می فهمید، 
چون گفتنش بی فایده بود، 
چون همدلی نمی کردند و در عوض راه حل می دادند، 
چون قضاوتم می کردند، 
چون سوء برداشت وجود داشت
چون ممکن بود
حرفهای زیادی را نگفتم 
چون نخواستم کسی را برنجانم، 
چون رویم نشد بگویم، 
چون لازم می دانستم به فرد مقابلم احترام بگذارم، 
چون حوصله بحث نداشتم، 
چون از بی منطقی و تعصب بدم می آمد، 
چون می دانستم درک نمی شوم، 
چون وقتی حق با من بود دلیلی نداشت بحث کنم، 
چون همه چیز مثل روز روشن بود و طرف مقابل باید خودش می فهمید، 
چون گفتنش بی فایده بود، 
چون همدلی نمی کردند و در عوض راه حل می دادند، 
چون قضاوتم می کردند، 
چون سوء برداشت وجود داشت
چون ممکن بود
در این پست ماجرای زندانی شدن روحم در قفس را شرح داده‌ام. در ادامه مطلب همراه من باشید. 
ولی می‌خواهم قبلش برایتان کمی از گذشته‌ام بگویم، از آن زمان که مدرسه نمی‌رفتم تا چند سال بعدترش.
کودک که بودم شاید طفلی پنج یا شش ساله، همیشه در پی اکتشاف خانه بودم. گاهی مشغول کندن چاله‌ای در باغچه برای نقش قبر مرغ و خروس‌های مرده‌ای که اسکلت شده‌اند و گاهی هم در زیرزمین در حال زیر و رو کردن مجله‌ها و کاغذهایی قدیمی از دهه پنجاه و شصت.
میل شدیدی برای ک
طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها
با شکل‌ها و طعم‌های متفاوت خود خوشمزه‌ترین خوراکی های روی زمین هستند.
خوردن شیرینی‌های خوشمزه با روکش‌ها، مغزها و طعم‌های گوناگون، حال هرکسی،
با هر ملیت و سلیقه ای را خوب می کند. از جمله شیرینی‌های لذیذ، پیراشکی یا
دونات است . در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه پیراشکی گوشت و مرغ و سوسیس و شکلاتی و پیتزایی خانگی در فر در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها
دونات است . در این مطلب از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه پیراشکی گوشت و مرغ و سوسیس و شکلاتی و پیتزایی خانگی در فر در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

طرز تهیه پیراشکی

شیرینی‌ها

الف) زیبا باشید : اینجا منظورم همون زیبایی ظاهری
تمیز باشید : یه آرایشگاه معمولی و استحمام ساده میتونه شما رو خیلی زیبا کنه و از هر سبک آرایشی جذابتر
 مرتب باشید   : همیشه مرتب بودن حتی از آرایشهای آنچنانی هم شما رو زیباتر میکنه.
متنوع باشید:سعی کنید توی خانه همه مدل لباس داشته باشید، نه فقط همان یک نوعی که خودتان بیشتر از همه دوست دارید . برای انتخاب مدل لباس هم لازم نیست حتماً سلیقه ی شوهرتان را بپرسید، اگر نظر داشت که چه خوب ، ولی اگر نظر
ذرت مکزیکی
یکی از خوشمزه ترین خوراکی ها هست که تقریبا همه قشری طرفدارش هستند. اگه
تو خیابون قدم بزنید میبینید چقدر از مغازه ها اقدام به فروش ذرت مکزیکی
میکنن
ولی اینکه اون ذرت چقدر خوب و تمیز درست شده باشه و بهداشت توش رعایت شده باشه خودش یه نکته خیلی مهمی هست
میخوایم با هم دیگه یاد بگیریم تا چطوی یک ذرت مکزیکی خوشمزه رو درست کنیم و نوش جان کنیم

ذرت مکزیکی
مواد لازم جهت درست کردن ذرت مکزیکی
۱- ذرت ۱ قوطی
۲– کره ۲ قاشق غذاخوری
۳– قارچ ۱۰۰ گر
ذرت مکزیکی
یکی از خوشمزه ترین خوراکی ها هست که تقریبا همه قشری طرفدارش هستند. اگه
تو خیابون قدم بزنید میبینید چقدر از مغازه ها اقدام به فروش ذرت مکزیکی
میکنن

ذرت مکزیکی
مواد لازم جهت درست کردن ذرت مکزیکی
۱- ذرت ۱ قوطی
۲– کره ۲ قاشق غذاخوری
۳– قارچ ۱۰۰ گر
عمقِ خواب به بیداری پل میزند!...  روشناییِ روز بی‌اجازه و خودسرانه از شیشه‌ی  پنجره وارد اتاق شده ، و راه گریزی برای فرار از دستش نیست. پسرک  چندی پیش بکارت پنجره را لکه‌دار کرده، و از جَبر قطره‌های أنار ، پَرده‌ی نانَجیب را به چرخش پُــرتکرارِ لباسشویی سپرده ،  پسرک نگاهی به سکوتِ سرد و خاموشِ صفحه‌ی ماتِ تلویزیون میکند ، روشن نمیشود ، ناگزیر بروی دو  میگذارد و هول میدهد !...   
ضلع سوم خانه را اشغال کرده ، تلویزیون را میگویم. 
بتازگی لجبا
مدیران موفق صبح ها زود از خواب بیدار می شود. من مدیر موفقی بودم، آن روز اما کمی خواب ماندم. چشم هایم را می‌مالیدم و کورمال کورمال با خمیازه های کشدار سعی میکردم راهم را از تخت به سوی آشپزخانه پیدا کنم تا سریعتر صبحانه بخورم و به سمت شرکت حرکت کنم. سال ها تجربه‌ی زندگی مجردی به من آموخته بود که تنهایی صبحانه خوردن دردناک است. شاید عحیب به نظر بیاید. تلویزیون را روشن کردم تا با اخبارگو صبحانه‌ای صرف کنم او برایم خبر بخواند و من تحلیل هایم را از
سلام سلام ببینید باز دختر خوبی بودم زود اومدم خوبین؟ خوش میگذره یه خرده هم شماها بگین از خودتون. 
عرضم خدمتتان که یه کاری تو شرکت شروع کردم که هم خیلی فیدبک مثبت داشتم هم یه سری ها سنگ اندازی میکنند خوب الان که فکر میکنم همه کارها همینه تو شرکتمون ولی فعلا تا اینجا فیدبکهای مثبت بیشتر بوده و همین انرژی میده ادامه بدم هر چند برای خودم عایدیش خیلی کمه ولی دیدن اینکه میتونم تأثیرگذار باشم برام لذت بخشه. اون روز هم مدیرعامل رو دیدم گفت خیلی تعری
طرز تهیه آش گندم دستور پخت آش گندم با گوشت و بدون گوشت مرحله به مرحله آش گندم یزدی بیشتر در ماه های محرم و صفر پخته می شود و به همین دلیل به آش حسینی نیز معروف است. این آش همانند آش رشته از آش های سنتی و بسیار لذیذ و مقوی است و خواص زیادی دارد. آش گندم بیشتر دراستان های یزد، مشهد و سبزوار پخته می شود. این آش مقداری تند است، اما شما میتوانید فلفل آن را به دلخواه کم یا زیاد کنید. به هرحال اگر با طرز تهیه آش گندم یزدی آشنایی ندارید، ما در این آموزش
شیرینی نان خامه اینان خامه ای :نکات و دستور تهیه به سبک شیرینی پزی ها
نان خامه ای از جمله شیرینی های همیشگی قنادی ها می باشد که انصافا طعم بی نظیری هم دارد ، (البته اگر شما نگران سلامتی یا اضافه وزن خود نباشید ! ) حالا درست کردن این نان خامه ای در خانه می تواند یک امتیاز مثبت باشد برای کسانی که می خواهند با مقیاس های خودشان این شیرینی را تهیه نمایند.

با ما همراه باشید تا
مواد لازم برای نان خامه ای
طرز تهیه شیرینی پرطرفدار نان خامه ای
نکات طلا
بسم‌ الله.
در اکنون، کنار این صدای
تق‌تق ساطع از تماس قطره‌ها با سقف کاذب حیاط، تصمیم گرفتم هر یکی دو هفته یک بار،
جمعه‌ها، یک پست برای کتاب‌ها و فیلم‌هایی که در طی اون هفته یا هفته‌ها دیده و
خوندم، بنویسم. ممکنه در یک هفته فقط یک کتاب خونده باشم و هیچ فیلمی در کار نباشه
ممکنم هست عکسش رخ بده یعنی چندتا فیلم و کتاب پشت سر هم تو چنته داشته باشم. یا
حتی خوانده‌ها و دیده‌ها انقدر خنثی و بی‌حرف بوده باشند که خب هیچ.

ممکنم هست یک فیلم یا
کتاب ا
هوالمحبوب

سلام آقای لانگدون عزیز.
این نامه از غیر قابل‌باورترین مکان ممکن، و از غیر قابل پیش‌بینی‌ترین فرد جهان، برای شما پست می‌شود. پس لطفا با تمام دقتی که همیشه از شما سراغ دارم آن را بخوانید و هر چه سریع‌تر جوابش را برایم پست کنید، به شکل احمقانه‌ای به پاسخ مثبت شما امیدوارم.
هفت سال است که به بچه‌ها طرز صحیح نوشتن نامه را یاد می‌دهم و تمام تلاشم این است که نوشتن نامه اداری و رسمی را از حالت خشک و غیر منطقی‌اش خارج کنم. حالا شما هم فک
طرز تهیه رولت خانگی با خامه
مواد لازم

آرد۷۵گرم
شکر۵۰گرم
تخم مرغ ۳عدد
بیکینگ پودر½ق م
وانیل¼ق م
آب جوش ۳ق
خامه قنادی۱۵۰گرم
پودر کاکائو۲ق غ
مراحل
ابتدا زرده و سفیده را جدا کرده،سفیده را با نصف شکر می‌زنیم تا از ظرف نریزد،زرده را همراه با بقیه شکر و وانیل می‌زنیم تا کشدار شود
آرد را به همراه بیکینگ پودر وکاکائو ۳مرتبه الک کرده،در ۳نوبت ارد وسفیدرو را به زرده اضافه میکنیم وبا لیسک به یک سمت فولد میکنیم
در این مرحله مایع کیک را درون سینی رولت
حلیم صبحانه‌ای دلچسب برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی است.

حلیم یکی از پرطرفدارترین و مقوی‌ترین غذاهای ایرانی و از جمله صبحانه‌های محبوب‌ است.
اصلی‌ترین دستور پخت حلیم با گوشت گوسفند است. اما پخت آن با گوشت بوقلمون و مرغ هم طرفداران زیادی دارد.
مواد لازم:
گندم پوست کنده: ۴۰۰ گرم
گوشت گوسفند: ۳۰۰ گرم
پیاز متوسط: یک عدد
زردچوبه و نمک به میزان لازم
روغن و دارچین به میزان لازم
طرز تهیه:

گندم‌ها را از شب قبل در آب خیس کنید. گوشت را ب
پاستیل یکی از تنقلات خوشمزه ای است که طعم ها و شکل های گوناگونی دارد.
پاستیل یکی از خوراکی های خوشمزه ای است که کوچک و بزرگ آن را دوست دارند. این خوراکی معمولاً رنگی رنگی است و ظاهر جذابی دارد. اگر دوست دارید اعضای خانواده را غافلگیر کنید، پاستیل را در خانه درست کنید. طرز تهیه پاستیل اصلاً سخت نیست، فقط کمی دقت و حوصله می‌خواهد.
برای آشنایی با طرز تهیه پاستیل خانگی با مجله دلتا همراه شوید.
مواد لازم :
پودر ژله: نصف بسته
پودر ژلاتین: نصف قاشق غ
مربای گل گاو زبان یک مربای خوشمزه است که خاصیت آرام بخشی دارد.

گل گاو زبان دارای مقادیر زیادی پتاسیم و کلسیم است و خاصیت آرام بخش آن باعث شده به صورت دم کرده از آن استفاده شود. اما جالب است بدانید که می‌توان با این گیاه پر خاصیت مربا درست کرد و از خوردن آن لذت برد. اگر مایل به تهیه یک مربای خاص با طعم عالی هستید، با مجله دلتا همراه باشید تا با طرز تهیه مربای گل گاو زبان آشنا شوید.
مواد لازم تهیه مربای گل گاو زبان :
گل گاو زبان: ۲۵۰ گرم
شکر: ۲ پیما
کیک شکلاتی نوتلا نوعی کیک ساده است که با نوتلا درست می‌شود و طعم بی‌نظیری دارد.
کیک شکلاتی یکی از کیک‌های خوشمزه و پرطرفدار است؛ به‌خصوص اگر با نوتلا درست شود. کیک شکلاتی نوتلا با یک نوشیدنی گرم، میان وعده‌ای مطلوب برای روزهای سرد است.
مواد لازم تهیه کیک شکلاتی نوتلا :
آرد سفید: ۲ پیمانه
تخم مرغ: ۵ عدد
بیکینگ پودر: یک قاشق غذاخوری
پودر کاکائو: ۲ قاشق سوپ‌خوری
نوتلا: ۲ قاشق سوپ‌خوری
شیر: یک پیمانه
شکر: یک پیمانه
روغن مایع: سه چهارم پیمانه
وا
شکلات صبحانه بسیار خوشمزه است و طرفداران زیادی دارد.

شکلات صبحانه یکی از خوراکی‌های پرطرفدار برای صبحانه است که انرژی زیادی دارد و بیشتر افراد در سنین مختلف آن را دوست دارند. این شکلات خوشمزه را به راحتی می‌توانید در منزل درست کرده و از آن لذت ببرید.
مواد لازم تهیه شکلات صبحانه :
پودر کاکائو: ۵ قاشق غذاخوری
مغز فندق: ۱۰۰ گرم
کره: ۵۰ گرم
شیر: ۲ لیوان
پودر قند: ۳ قاشق غذاخوری
وانیل: نصف قاشق چای‌خوری

طرز تهیه شکلات صبحانه :
کره را از یخچال بیرو
محتظی شوید. در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کوله پشتی 123 کیف (http://www.123kif.shop/product-category/backpack/). سر حقیقت اگر IP شما از ایرانی به سمت مثلا هلندی تغییر مییابد دیگر هیچ محدودیتی عرضه نخواهد داشت. افزایش ابدیت باتری لپ تاپ ، با رعایت چندی نکته ی بسیار بی عرضه که قبل توپ پایین برای شما بیان کرده ایم؛ عمرباتری لپ تاپ خود را افزایش داده و رقم به قصد راحتی از ضعیف حظ وری کنید. نکته جالب توجه این خودروی جدید، استحکام چشمگیر لحظه است سوگند به جهت دادن طوریکه بغ
متن وفاداری سگ به انسان
در این مطلب از سایت جسارت تصمیم گرفته مجموعه متن و شعر در مورد سگ را برای شما تهیه نماییم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. برای دیدن شعر در مورد گرگ و شعر در مورد گربه روی لینک کلیک نمایید.
دنیا پر از سگ است جهان سر به سر سگی ست
غیر از وفــــــــــا تـــمام صفات بشــر سگی ست!
لبخند و نان به سفره ی امشب نمی رسد
پایان مــاه آمد و خــلق پـدر سگــــی ست
شعر در مورد سگ
از بوی دود و آهن و گِل مست می شود
در سرزمین من عرق
جملات زیبا در مورد وفای سگ
در این مطلب از سایت جسارت تصمیم گرفته مجموعه متن و شعر در مورد سگ را برای شما تهیه نماییم.امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گیرد. برای دیدن شعر در مورد گرگ و شعر در مورد گربه روی لینک کلیک نمایید.
شعر در مورد سگ
در سرزمین من
جملات زیبا درباره سگها
شعر در مورد سگ
در سرزمین من عرق
جملات زیبا درباره وفای سگ
شعر در مورد سگ
در سرزمین من ع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش انواع آسیاب های صنعتی،نیمه صنعتی و خانگی